مشاوره سئو چیست؟ با مشاوره سئو اسماعیل سحاب در رقابت آنلاین پیروز باشید

دریافت مشاوره سئو از یک گروه متخصص در این حوزه می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت زمانی کوتاه سایت شرکتی یا فروشگاهی خود را به جایگاهی برسانید که بتواند در صفحه اول گوگل و در صدر موتورهای جستجو قرار گیرد و مشتریان بیشتری بتوانند شما را ببینند و از کالا و خدمات شما استفاده نمایند. ما در این مطلب ضمن اشاره کوتاهی به مبحث سئو و چیستی آن، بیشتر به موضوع مشاوره سئو پرداخته و به شما خواهیم گفت که چنانچه خودتان تخصصی در این زمینه ندارید، می‌توانید خدمات مشاوره سئو را از یک مشاور سئو که در این زمینه تخصص و آگاهی دارد، دریافت نمایید. در انتها نیز  اسماعیل سحاب  را به شما معرفی خواهیم کرد که با تیم و مجموعه خود می‌تواند پشتیبانی سایت و کسب و کار آنلاین شما را بر عهده گرفته و آن را هدایت نماید.

سئو چیست؟

شما زمانی این مطلب را می‌خوانید که موضوع سئو سایت‌تان برای‌تان مهم است و مایلید آن را به جایگاهی ارتقا دهید که بتواند در صفحه اول گوگل دیده شود. بنابراین تا حدودی با مفهوم سئو SEO به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو Search Engine Optimization آشنایی دارید. در حال حاضر کسانی هستند که در حوزه سئوی سایت به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند و از راه‌های مختلف می‌توانند به شما کمک کنند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. برای این منظور راه‌های اصلی و فرعی مختلفی وجود دارد که مشاور سئو می‌تواند این راه‌ها را به شما آموزش داده و یا اگر شما پشتیبانی سئوی سایت خود را به فرد و یا تیم متخصص در این حوزه سپردید این خدمات را به شما ارائه کرده و در ارتقای سایت به شما کمک کنند. این راه‌ها به طور خلاصه شامل موارد زیر می‌شود.

 • استفاده از کلمات کلیدی در عنوان

مشاور سئو و فردی که پشتیبانی سایت شما را بر عهده دارد می‌داند که استفاده از کلمات کلیدی در عنوان یا Title تا چه اندازه می‌تواند در جستجوی گوگل اهمیت داشته و کمک نماید تا مطلب و محتوای شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود و خوانندگان بیشتری روی آن کلیک نمایند.

 • استفاده از کلمات کلیدی اصلی و فرعی در متن محتوا

چنانچه از خدمات مشاوره سئو استفاده می‌کنید، متخصص این حوزه به شما این موضوع را یادآوری خواهد کرد که استفاده مناسب و به اندازه از کلمات کلیدی تأثیرگذار و جای دادن درست آن در متن تا چه اندازه می‌تواند به دیده شدن مطلب و محتوای شما کمک نماید.

 • به کار بردن کلمات کلیدی در تیترها

فردی که مشاوره سئو می‌دهد شما را از این موضوع مطلع می‌کند که محتوای شما در سایت باید دارای یک عنوان اصلی و چند تیتر غیراصلی باشد و استفاده صحیح از واژگان کلیدی مرتبط در تیترها یعنی در تگ H2 تا تگ H6 تا چه اندازه می‌تواند در دیده شدن محتوای شما نقش داشته باشد و از آنجا که همه این موضوعات به صورت زنجیروار به هم مرتبطند، نقش مهمی را در سئوی سایت شما و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بازی خواهد کرد.

 • استفاده از عکس یا ویدئو به عنوان محتوای تصویری

مشاور سئو به شما خواهد گفت که استفاده از محتوای تصویری به صورت عکس و یا ویدئو تا چه اندازه می‌تواند مخاطبان بیشتری را به سمت سایت شما و دیده شدن محتوایتان جذب نماید. در این زمان لازم است از ALT و Title برای آن‌ها استفاده کنید تا گوگل آن‌ها را بهتر شناسایی کرده و شما با سرعت بیشتری در جهت بهبود سئوی سایت خود قدم بردارید.

 • استفاده از بک لینک

از دیگر راهکارهایی که می‌تواند به سئو سایت شما کمک کند و مشاور سئو بی‌شک شما را به استفاده از آن هدایت خواهد کرد، استفاده از بک لینک است. یکی از خدمات مشاوره سئو این است که شما را راهنمایی نماید که از سایت دیگری کمک بگیرید تا اشاره‌ای به سایت شما نماید. این عمل که اصولا در سایت‌های پر مخاطب انجام می‌شود، می‌تواند در بالا رفتن تعداد بازدیدها از سایت شما نقش اساسی داشته باشد.

چه خدماتی را می‌توانید از مشاور سئو دریافت نمایید.

تا اینجا متوجه شدید که مشاوره سئو چه راهکارهایی را می‌تواند به شما پیشنهاد نماید و استفاده از هر یک تا چه اندازه می‌تواند در ارتقای سایت شما نقش داشته باشد اما چنانچه شما صفر تا صد پشتیبانی سایت خود را به تیم متخصص در این حوزه سپرده‌اید مشاور سئو باید شما را در خصوص به کارگیری مواردی که در قسمت‌های پیشین ارائه کردیم کمک کرده و خدمات مشاوره سئو را در خصوص موارد زیر به شما ارائه نماید.

 • کمک کند تا سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.
 • راهکارهایی را برای معرفی بیشتر برند شما به کار بندد.
 • پیشرفت لحظه به لحظه سایت در گوگل و موتورهای جستجو را آنالیز و بررسی نماید.
 • با قوانین جدید‌ترین الگوریتم‌های گوگل آشنایی داشته باشد و آن‌ها را در فعالیت‌های سایت در نظر گیرد.
 • راهکارهایی برای جلب اعتماد کاربران و مشتریان ارائه نماید.
 • به برقراری ارتباط سایت شما با سایر شبکه‌های اجتماعی کمک کند.

دریافت مشاوره سئو از مجموعه خدمات سئو اسماعیل سحاب

اگر با طراحی یک سایت فروشگاهی و یا شرکتی و .. کسب و کار خود را به سمت آنلاین بودن هدایت کرده اید، به شما تبریک می‌گوییم. اما اگر در حال حاضر که بیشتر کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن قدم برداشته و فعالیت خود را در این بستر ادامه می‌دهند، شما در این خصوص فکری نکرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای پیروزی در این رقابت آنلاین حتما عجله کنید. سایت خود را راه‌اندازی کنید و روش‌های کار با آن، پشتیبانی و ارتقای آن را فرا گیرید. در این خصوص می‌توانید از مجموعه‌هایی که مشاوره سئو ارائه می‌کنند کمک بگیرید. همچنین می‌توانید صفر تا صد پشتیبانی و سئوی سایت خود را به این گروه متخصص بسپارید تا با ارائه راهکارهای علمی و قانونی کمک کنند سایت شما در صفحه اول جستجو قرار گیرد. اسماعیل سحاب یکی از مجموعه‌های کاربلد و متخصص در حوزه سئو را در اختیار دارد که با بهره‌مندی از نیروهای حرفه‌ای در این خصوص می‌تواند خدمات  مشاوره سئو را با بهترین عملکرد و نتیجه در اختیار مشتریان قرار دهد.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

مجله اینترنتی دو استیج

درباره ی Vrtj50890

مطلب پیشنهادی

مقابله دیوار با گرانفروشان در بازار خودرو

دیوار خبر داده که با سازوکاری دقیق امکان سوداگری در آگهی‌های خودرو را از بین …