"فروش و پیش فروش آپارتمان های ساخت ارتش در شهرک چیتگر"

بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا)، به عنوان یکی از تعاونی های مسکن موفق در ایران در منطقه توریستی، اقتصادی و گردشگری در منطقه 22 تهران، بزرگترین و مدرن ترین و جامع ترین شهرک مسکونی به نام شهرک مسکونی چیتگر را در دست ساخت و اجرا دارد. که تا کنون تعداد 21 برج، شامل برج های ارکیده، پامچال و G1 را تحویل مالکین محترم داده و برج های G2، G3 و G4، برج الماس و B3 نیز در شرف اتمام و تحویل به اعضا و خریداران محترم می‌باشند. با توجه به رزومه موفق بتاجا و موقیعت خاص جغرافیایی شهرک مسکونی چیتگر، برج های در حال ساخت پهنه  b، برج های N و D و 6 برج در پهنه e می‌توانند، بهترین فرصت، جهت سرمایه گذاری بهینه و اقتصادی را در این شرایط را برای شما فراهم نماید. لذا با توجه به موارد فوق،  مسکن بزرگ چیتگر (آجرلو)  بعنوان بزرگترین و جامع ترین مرجع با همراه داشتن کادری مجرب، آمادگی خود را جهت ارائه راهکارهای مطمئن  سرمایه گذاری  در منطقه 22 با هر مقدار سرمایه اولیه جهت  خرید و پیش خرید  آپارتمان و رهن و اجاره اعلام می‌دارد.

اهداف متعالی خود را به ما بسپارید تا با همراهی تخصصی و صادقانه ما به منزلگه مقصود نائل شوید.

شهرک مسکونی چیتگر در کجا واقع شده است؟

انتهای همت غرب (خرازی)، حکیم غرب (همدانی) و در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) و در ضلع غربی بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه، ایرانمال و همچنین در ضلع جنوبی پارک هزار و یک شهر و شمال پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی واقع شده است.

چرا سرمایه گذاری در شهرک مسکونی چیتگر سود آور است اما در پروژه های شخصی ساز زیان آور؟

با توجه به اینکه شهرک مسکونی چیتگر، عرصه و اعیان و سند مالکیت آن به نام ارتش می‌باشد و خریداران به قیمت خرید می‌نمایند و تورم و هزینه زمین را نمی‌دهند و همچنین با توجه به اینکه سازنده ارتش می‌باشد، سرمایه گذاری سود آور و مطمئنی می‌باشد اما در پروژه های شخصی ساز با توجه به تعاونی بودن آنان اینکه مالکیت زمین مشخص نمی‌باشد و قیمت بصورت الحساب می‌باشد و همچنین تورم و هزینه زمین، انشعابات و هزینه ساخت و محوطه سازی، سند و … شامل آن می‌شود، سود آور نمی‌باشد و زیان آور است.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

مجله اینترنتی دو استیج

درباره ی Vrtj50890

مطلب پیشنهادی

مشاوره سئو چیست؟ با مشاوره سئو اسماعیل سحاب در رقابت آنلاین پیروز باشید

دریافت مشاوره سئو از یک گروه متخصص در این حوزه می‌تواند به شما کمک کند …