تاثیر رپورتاژ آگهی بر موفقیت کسب و کار ها

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیری فضای اینترنت و به طبع آن افزایش چشم گیر کاربران اینترنت باعث شده تا بسیاری از کسب و کار ها از این فرصت استفاده کرده و روش های مختلف بازاریابی اینترنتی اقدام به جذب مخاطب و رشد و توسعه کسب و کار خود کنند.
همانطور که در فضای کسب و کار سنتی تبلیغات یکی از ارکان اصلی رشد و توسعه کسب و کار به شمار میرود، به جرات میتوان گفت که یکی از اصلی ترین اقدامات و فاکتور های موفقیت یک کسب و کار در حوزه وب نیز همین تبلیغات است که بدون آن سخت میتوان پیشرفت و رشد یک کسب و کار را شاهد بود.

تبلیغات در فضای وب اشکال مختلفی دارد که با توجه به فاکتور هایی مانند: جامعه هدف، میزان بودجه تبلیغاتی، زمان بازدهی و… انتخاب و پیاده سازی میشود. یکی از مهم ترین و اثرگذار ترین نوع تبلیغات اینترنتی،خرید رپورتاژ آگهی  است که در ادامه به تفصیل به توضیح این نوع از تبلیغات میپردازیم.

رپورتاژ آگهی چیست؟

شاید تا کنون بسیار در رسانه های معتبری چون تلوزیون و مجلات اینترنتی و… شنیده و یا دیده باشیم که در قالب یک گزارش و یا یک خبر به توضیح یک محصول و یا یک خدمت خاصی اشاره میکنند. این نوع اخبار در واقع یک نوع تبلیغات هوشمند و برنامه ریزی شده ای است که در دنیای امروز تبلیغات دیجیتال، به آنرپورتاژ آگهیگفته میشود.

در واقع رپورتاژ اگهی را میتوان نوعی گزارش دانست که به منظور معرفی محصول یا خدمت، برند سازی، جذب کاربر و بهبود سئوی سایت در یک رسانه معتبر منتشر میشود.
رپورتاژ ها بسته به اولویت در هدف انتشار، با استراتژی های مختلفی نوشته میشوند. به طور مثال : در دنیای پر زرق و برق تبلیغات دیجیتالی مانند بنر و تبلیغات کلیکی که به طور مستقیم به تبلیغ یک محصول و یا سایت میپردازند گارد میگیرند، رپورتاژ آگهی هایی که باهدف جذب کاربر و مخاطب و یا برند سازی نوشته و منتشر میشوند معمولا در لفافه و به طور غیر مستقیم به محصول و خدمت خود معرفی میکنن.

تاثیر رپورتاژ آگهی در برند سازی

انتشار رپورتاژ آگهی یکی پرکاربردین ابزار هایی است که امروزه بسیاری از کسب و کار های بزرگ دنیا در امر برندسازی از آن بهره میبرند. در این نوع تبلیغات، به دلیل خبری بودن تبلیغ و ماهیت گزارشی بودن آن معمولا حس اعتماد در مخاطبان در هنگام مطالعه متن بالا تر بوده و همچنین در فراگیری این نوع اخبار جبهه گیری کمتری رخ میدهد.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم نکته حائز اهمیت در انتشار رپورتاژ خبری در مبحث برند سازی این است که باید دقت کنید که تبلیغات به صورت کاملا غیر مستقیم و با تکیه بر نکات مثبت و برجسته شما صورت گیرد.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئوی یک سایت

امروزه  بک لینک طبیعی  و قوی یکی از اصلی ترین فاکتور های موتور های جست و جو برای رتبه بندی وب سایت ها به شمار میروند. اگر لینک سازی به درستی و مطابق با الگوریتم های گوگل صورت گیرد، میتواند تاثیر به سزایی را در سئوی سایت شما و به طبع آن ارتقا رتبه در کلمه کلیدی مورد نظر را برای شما به ارمغان بیاورد. لینک سازی در رپورتاژ اگهی به دلیل طبیعی بودن آن و همسان بودن با موضوعیت صفحه ای که لینک میدهد، یکی از استاندارد ترین و اصولی ترین روش های لینک سازی از دید گوگل است.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر موفقیت کسب و کار ها

اگر بگوییم که انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ها و مراجع معتبر خبری تاثیر گذارترین روش تبلیغات در دنیای دیجیتال امروز است، اغراق نکرده ایم. همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم در دنیای دیجیتال و وب امروز یکی از اصلی ترین فاکتور های موفقیت هر کسب و کاری، تبلیغات آن کسب و کار است. یک تبلیغ نادرست (تبلیغات اغراق آمیز، تبلیغات در رسانه های غیر رتبط و…)نه تنها کمکی به رشد کسب و کار شما نخواهد کرد، بلکه احتمال صدمه زدن به کسب و کار شما را در پی خواهد داشت. انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر به دلیل ماهیت گزارش بودن و خبری بودن ان معمولا باعث برقراری ارتباط بین مخاطب و متن شده و حس اعتماد را به خواننده به خوبی منتقل میکند.

متن رپورتاژ آگهی  معمولا در این مسیر طی میشود : صحبت در باره نیاز های افراد، مشکلات رایج در این زمینه و روش های برطرف شدن این نیاز ها کرده و در مرحله پایانی که کاربر با متن ارتباط خوبی برقرار کرده است، محصول و یا خدمت شما را به عنوان یکی از راه حل های موجود معرفی میکند.

خرید رپورتاژ آگهی لینکیار

چرا لینکیار؟ لینکیار چه قابلیت هایی در اختیار شما قرار می دهد؟

همواره قیمت، کیفیت و قابلیت اطمینان سه فاکتور اصلی کاربران بوده و هست. در ادامه با تشریح مزیت های رقابتی لینکیار، قضاوت اینکه لینکیار چه مقدار به سه عامل اشاره شده نزدیک است را به عهده شما میگذاریم.

ضمانت قیمت:لینکیار تضمین پایین‌ترین قیمت(عدم دریافت پورسانت از خریدار) را برای تمامی خریداران خود فراهم کرده است.

گارانتی رپورتاژ : تمامی بک لینک و رپورتاژ های منتشر شده توسط پلتفرم لینکیار گارانتی شده و در صورت هرگونه حذف و یا حتی دان شدن سایت، تمام وجه به کاربران استرداد خواهد شد.

ضمانت خرید:تضمین خرید(آزاد شدن مبلغ فروش برای فروشنده پس از تایید صحت و کیفیت خدمات توسط مشتری) و امکان مبادله بدون واسطه برای کاربران یکی دیگر از مزایای است که لینکیار در اختیار کاربران خود میگذارد.

ارائه مشاوره رایگان در زمینه سئو:لازم به ذکر است که این پلتفرم امکان مشاوره رایگان خرید برای خریدار؛ فروش برای فروشنده و تحلیل برای سئوکاران را در اختیار قرار می دهد.

دسترسی آسان:با ثبت نام در پلتفرم لینکیار امکان دسترسی بیست و چهار ساعته شما به سایت و امکان خرید و فروش دائمی را خارج از هرگونه محدودیتی برای شما فراهم کرده است.

پشتیبانی:اگر در فرایند خرید یا فروش خود به مشکلی برخوردید یا سوالی برایتان پیش آمد، تیم پشتیبانی لینکیار به صورت 7*24 پاسخوگی کاربران خود میباشند.

امکانات رایگان :لینکیار با در اختیار گذاشتن امکانات و ابزار های مقایسه ای سئو (امکاناتی از قبیل : وب سرویس الکسا، وب سرویس ماز برای سنجش اعتبار دامنه و اعتبار صفحه سایت ها، وب سرویس سرپ گوگل برای پایش میزان پیشرفت و…) شما را در انتخاب رسانه های برتر و مورد نظر خود کمک خواهد کرد.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

مجله اینترنتی دو استیج

درباره ی Vrtj50890

مطلب پیشنهادی

مقابله دیوار با گرانفروشان در بازار خودرو

دیوار خبر داده که با سازوکاری دقیق امکان سوداگری در آگهی‌های خودرو را از بین …